צרו קשר
ּ

עיבוד תמונה

עיבוד תמונה הוא חלק בלתי נפרד מתהליך הצילום במידה ואתם מעוניינים לקבל את התמונה הטובה ביותר. כל תמונה זקוקה לעיבוד מסוים, בין אזה זה איזון צבעים או בהירות וניגודיות. אך חשוב לזכור כי על מנת לקבל תמונה מוצלחת באמת, עיבוד התמונה צריך להתבצע על ידי אדם מקצועי שמכיר את תוכנות העיצוב ומסוגל לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר.

עיבוד תמונה – למה זה חשוב?

בעולם הדיגיטלי בו אנו חיים, כל תמונה שאנחנו מפרסמים צריכה לעמוד בסטנדרטים מסוימים של איכות. גם בצילום מקצועי לעיתים התנאים בשטח מונעים מהתמונה להיות מושלמת בטייק הראשון, וכאן נדרך תיקון ועריכה מסוימת לתמונה. עיבוד תמונה אם כך יכול לגעת במספר תחומים.

  • תיקון חשיפה – צלם מקצועי יודע לכוון את רמת החשיפה לאור בצורה הנכונה לפני הצילום עצמו. אך לעיתים כשאנו רוצים לתפוס רגע מסוים לא תמיד יש את הזמן לכוון את המצלמה. לכן לעיתים מתקבלות תמונות בעלות חשיפת יתר או בדיור להפך, כאן ניתן לבצע את התיקונים הנדרשים.
  • יישור תמונה – כשמצלמים תמונה יש לעיתים מצבים בהם ישנו צורך ביישור של התמונה. זאת ניתן לעשות בקלות על ידי תוכנת עריכה במחשב.
  • חיתוך תמונה – לעיתים בצילום עצמו נכללים אלמנטים שנהיה מעוניינים לחתוך החוצה כמו "אזורים מתים" או אנשים או אביזרים שפוגעים במראה הכללי של התמונה כמו פח אשפה או אנשים זרים שנכנסו לפריים.
  • WHITE BALANCE תיקון של טמפרטורת האור יכול לעשות הבדל עצום בתמונות. טמפרטורת האור מושפעת מסוג התאורה אשר קיימת במקום כמו תאורת יום טבעית, מנורת פלורסנט, נורות ליבון, פנסים וכו'.
  • שחור לבן – תמונות בשחור לבן תמיד נראות לנו אומנותיות יותר. חלק מעיבוד התמונה יהיה גם המרת תמונות ספציפיות לשחור-לבן על מנת לקבל את האפקט המרשים הזה.

אלכס בננסון – צלם מקצועי

אלכס בננסון הינו צלם מקצועי העוסק בתחום מזה שנים רבות, תחום ההתמחות שלו כולל צילומי אופנה, אוכל, תכשיטים, מוצרים ועיצוב פנים. בעבודה עם אלכס תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים את השירות המקצועי, האדיב והמקיף ביותר. כך שהחל מהשלבים הראשונים של הצילומים ועד לאחר עיבוד תמונה, אלכס יספק לכם את הסחורה הטובה ביותר.

למעלה

השאירו כאן את הפרטים ונחזור אליכם

ּ