צרו קשר
ּ

עיבוד תמונות

עיבוד תמונות היום מקביל לעבודה בפיתוח תמונות בחדר חושך של פעם. התמונה המצולמת, טובה ככל שתהיה, דורשת תיקונים מסוים לאחר צילומה. כיום ישנן תוכנות שונות המאפשרות להגיע לתוצאה הרצויה בקלות, כל עוד העבודה מתבצעת בצורה מקצועית כמובן. אלכס בננסון הוא צלם מקצועי אשר מעניק לכם שירות מלא לאורך כל הדרך, הכולל גם עיבוד קבצים, ריטושים, המרות צבע וחידוד תמונות מקצועי.

עיבוד תמונות – לא רק פילטרים לאפליקציות

עיבוד תמונות לא חדש בעולם שלנו. כבר לפני שנים התחילו לצוץ בשוק אפליקציות שונות המאפשרות להוסיף פילטרים שונים שנועדו לחפות על מצלמות הסלולר הלא איכותיות. כיום ישנן תוכנות עיצוב תמונות שונות בשוק, המאפשרות גם עריכה עדינה ומקצועית של התמונות שצולמו. צלם מנוסה יצטרך רק כיוונון עדין של התמונה המצולמת בתוכנת העריכה, כך שהעבודה המקצועית שלו תעזור לכם לקבל את התמונה מושלמת שמגיעה לכם.

עיבוד תמונה בעזרת תוכנת עריכה לא אומרת כי התמונה תיראה אחרת לגמרי עכשיו. כאן באים לידי ביטוי יכולותיו של הצלם שעורך את התמונות שלכם. המטרה היא להציג את המציאות על הצד הטוב ביותר תוך כדי שנשארים נאמנים למצולם. עיבוד תמונות נוגע במספר פרטים, אלו חלק מהם:

  • יישור וחיתוך תמונה בעת הצורך
  • שינוי בהירות וניגודיות
  • שליטה בחדות
  • תיקון אור וצל
  • תיקון צבעים
  • הסרת עיניים אדומות

תמונות מקצועיות בהתאמה אישית

עיבוד תמונה הוא כעניין שדורש מיומנות, ניסיון עשיר ומיומנות רבה בתחום. רק אדם בעם ניסיון מתאים יוכל להוציא מהתמונה המדוברת את המיטב בעזרת תוכנות עריכה תוך כדי זה שהוא נשאר נאמן למצולם בתמונה. כזה הוא אלכס בננסון, צלם וותיק ומיומן אשר עוסק בענף הצילום מזה שנים רבות. לכל אחד מאתנו יש את הפרויקטים במיוחדים שלנו, ועל מנת לקבל את התמונות המוצלחות ביותר מומלץ לעבוד לצדו של צלם מקצועי אשר יקדיש את הזמן ותשומת הלב הנדרשת על מנת לספק לכם את התמונות הטובות ביותר שאפשר בהתאם לדרישותיכם.

למעלה

השאירו כאן את הפרטים ונחזור אליכם

ּ