צרו קשר
ּ

צילום אוכל

צילום אוכל מעניק לנו את ההזדמנות להשתמש בסט צילומים זה לכל מטרה. כשהעליונה שבהם היא לאפשר לכל המביט בתמונה להרגיש כמעט וכאילו הוא נמצא בנוכחות המנה המרשימה. איכות הצילום צריכה להדגיש את המרקמים השונים, הצבעים והמילויים, כך שכמעט ונוכל לטעות אותם. צלם מקצועי כמו אלכס בננסון יכול לעזור לכם להביא את המנה המועדפת עליכם לכל פרסומת, תפריט, קטלוג או עמוד מדיה חברתית לבחירתכם.

צילום אוכל – יצירת תמונה מפתה

כולנו אוהבים לאכול, אך כדי שידעו שאתם יכולים לבשל, אתם צריכים את התיעוד אשר יוכיח זאת. כאן תוכלו להיעזר בצלם איכותי אשר יבוא לשירותכם עם צילום אוכל מקצועי.

  • תאורה – תאורה תמיד משמעותית ליצירת תמונה מוצלחת. כך גם בצילום אוכל. תאורה טבעית ורכה היא המתאימה ביותר לצילום מסוג זה. תאורה עדינה ורכה תעניק את קדמת הבמה למנה שלכם, ותיצור את הטייק המושלם.
  • זווית – דווקא את האוכל מומלץ לצלם מזווית הקרובה למה. כך נוכל לתפוס בפריים את המרקמים השונים. זוויות שונות יכולות להציג את המנה בצורות שונות, כך שחשוב לצלם מכל הזוויות ובשלב מאוחר יותר לבחור את התמונה המחמיאה ביותר.
  • עיצוב – חשוב לעצב את המנה בצורה שתהיה לא רק אטרקטיבית לצופה אלא גם תישאר נאמנה למנה עצמה. לא נצלם מנת שווארמה על צלחת פורצלן כמו שלא נצלם קוויאר על צלוחית מעץ. עיצוב של התפאורה למנה יכול להשפיע על התמונה הכוללת ולשדרג את התמונה בכמה רמות בעיצוב נכון.

לתת ביס בתמונה

בסופו של דבר המטרה של צילום אוכל היא שיווקית. כך שצלם כמו אלכס בננסון, אשר מספק את שירותיו לצילומים מסוג זה, הוא צלם שמתמחה בצילומים שיווקיים ויודע להפוך כל תמונת אוכל ליצירת אומנות שתגרום לכל הצופה בה להזיל ריר. את התמונות האיכותיות תוכלו לפרסם בכל מקום שתרצו, תפריטים, אתרי אינטרנט, מדיחה חברתית, קטלוגים, או אפילו פשוט לספר מתכונים שאתם בונים מזה זמן רב.

למעלה

השאירו כאן את הפרטים ונחזור אליכם

ּ