צרו קשר
ּ

צילום אופנה

צילום אופנה הוא אמנות עדינה המתעדת בצורה מיוחדת את אופן ההנחה המושלם של הבגד על הגוף. ולא רק בגדים, גם אביזרים נלווים כמו נעליים, תיקים ותכשיטים נכללים גם בקטגוריית הצילומים האלו. אלכס בננסון הינו צלם בעל ניסיון עשיר בעולם הצילום כאשר תחום ההתמחות שלו נוגע בעיקר בתחומי צילום אופנה, תכשיטים, מוצרים ועיצוב פנים.

איך נהפוך צילום אופנה למוצלח?

אין ספק כי לאחר כל העבודה הקשה שהשקעתם בבחירת בד, גזרה ומלאכת ההרכבה עצמה, הרי שתרצו שהתוצר המוגמר יראה לא פחות טוב מהמציאות. המטרה בצילום אופנה היא להציג את הפריט על צדדיו הטובים ביותר, דבר אשר יתבצע בצורה מוצלחת רק על ידי אדם אשר מגיע עם ניסיון וידע מהתחום. על מנת להעביר את "המסר", על התמונה להיות מקצועית וכזו שמצליחה לשים את הדגשים האופנתיים הדרושים באופן שיהפוך את התמונה ליצירה שיווקית מיוחדת במינה, בדיוק כמו הפריט אותו אתם מעוניינים לשווק.

בעלי עסקים רבים הבינו זה מכבר כי על מנת להצליח בסופו של דבר במכירות, עליהם לבחור בצלם אופנה מנוסה שיצלח את המשימה. על הצלם ליצור את הקומפוזיציה הנכונה עבור הפריט אותו אנחנו רוצים לקדם ולמסר השיווקי. צילום אופנה צריך בראש ובראשונה לשקף את ההשראה והאידיאולוגיה של המעצב בצורה ברורה דרך התמונות. אין ספק כי זוהי משימה עבור מקצוענים בלבד.

בחירה בצלם נכון

צילום אופנה הוא מקצוע הדורש טכניקה ברמה גבוהה מאוד, ניסיון עשיר בתחום הצילום ועם אופנה וכמובן ציוד צילום מתקדם ואיכותי אשר יצליח להנציח את התמונה המושלמת. את כל הדברים הללו תוכלו למצוא בסטודיו של אלכס בננסון, כאן לאחר תיאום ציפיות לצדכם, תוכלו להתחיל לתכנן את מהלך הצילומים כשמטרה אחת עומדת מול עיניכם, התמונה הקסומה ביותר שניתן ליצור מבעד לעדשת המצלמה. המיומנויות הטכניות של אלכס מאפשרות לו להפיק צילומי אופנה מרשימים, אומנותיים ומלאים בסטייל.

למעלה

השאירו כאן את הפרטים ונחזור אליכם

ּ