צרו קשר
ּ

צילום וידאו dslr

צילום וידאו dslr עושה שימוש במצלמת רפלקס דיגיטלית. כאן השימוש יכול להיות גם אצל צלמים מקצועיים וחובבים גם יחד. בעבר התפיסה הייתה כי מצלמת dslr מצוינת לצילומי סטילס בלבד, אך ההתפתחות בשנים האחרונות מעמידה את המצלמה הזו לצד מצלמות הכתף הרגילות שכולנו מכירים, ואף במצבים רבים צילום וידאו dslr מספק תוצאות שלא פחותות באיכותן לאלו של מצלמת וידאו מקצועית. אלכס בננסון, בעל סטודיו לצילום וצלם מנוסה העוסק בתחום מזה שנים רבות, ממליץ בחום על השימוש במצלמות מסוג זה על אף שאינה מוגדרת במקור כמצלמת וידאו.

יתרונות של צילום וידאו dslr

אולי לא שמתם לב, אבל בשנים האחרונות עולם צילום הווידאו עבר מהפכה של ממש. צילום וידאו dslr הפך להיות זמין הרבה יותר לצלמים רבים והרים את רף איכות הצילום פי כמה מונים.

  • עומק השדה – עומק השדה מגדיר את הטווח של המרחק לפני ואחרי המוקד של העדשה. יכולת השליטה על עומק העדשה במצלמות מסוג זה מאפשרות את צילום האובייקט בחדות מרבית, כך ניתן למקד את הצופה רצוי ולטשטש גורמים אחרים לא רצויים.
  • גודל חייש ן- במצלמות dslr הינו גדול יותר ומאפשר את המשחק עם עומק השדה בעקבות כמות אור גדולה יותר הפוגעת בחיישן. כך ניתן לדייק יותר בעוצמות האור ושחזור צבעים המצולמים.
  • העדשות – מצלמות dslr מאפשרות החלפה של עדשות שונות. אשר מאפשרות איכויות צילום משתנות ומותאמות בצורה מושלמת לאירוע.

עולם חדש של יצירה

הפיתוחים השונים בעולם הצילום הביאו למצב בו כמעט כל אחד יכול להפיק תוצר יפייפה של צילומי סטילס לצד סרטוני וידאו הניתנים לצילום על ידי אותה המצלמה. אמנם בציוד נהיה נגיש הרבה יותר לכלל הציבור, אך איכות היצירה המבוקשת שלכם תלויה כמובן בכישרונו של הצלם. אלכס בננסון, העוסק בענף הצילום מזה תקופה ארוכה, ראה את ההתפתחות הזו לנגד עיניו וגילה את הפוטנציאל העצום במצלמות אלו. כעת הוא מציע לכם את שירותיו בתור צלם למטרות צילום וידאו dslr לכל אירוע.

למעלה

השאירו כאן את הפרטים ונחזור אליכם

ּ