צרו קשר
ּ

צילום מזון

מזון מהווה מרכיב החיוני להישרדותנו, אך מזמן הפך להיות חלק בלתי נפרד מהתרבות שלנו. סוגי בישול מרשימים, צילום מזון מעוררי תאבון ואסתטיקה שמגיעה ישירות מעולם האמנות הפכו את האוכל שלנו ליצירה מעוררת השראה. המטרה בצילומי מזון היא ליצור את התמונה המושלמת שתגרום לכם להאמין כי המנה נמצאת ממש מול עיניכם. אלכס בננסון, צלם מומחה בעל ניסיון של שנים, מעמיד את ניסיונו לשירותכם. כך תוכלו להפיק יחד את התמונות הנפלאות שיגרמו לכל בטן להתחיל לקרקר.

צילום מזון לכל מטרה

הקסם האמיתי של צילום מזון מתבטא ביכולת של הצלם המנוסה להעביר בתמונה את כל המרקמים והצבעים של המוצר כך שיגרום לכל אחד לרצות ולרחרח את התמונה בתיאבון רב. בתור אלו שרוצים לפרסם את התמונה המייצגת הטובה ביותר, עליכם לשקול בכובד ראש את בחירתו של הצלם המתאים למשימה. שהרי תמונות לא מחמיאות לא ייצרו משיכה אצל לקוחותיכם למוצר וירידה במכירות.

סטודיו הצילום הנכון מבין את חשיבות צילום מזון לחיי העסק שלכם, ועל כן התמונות אשר הוא יפיק יהיו יכולים להתאים לכל מטרה. בין אם תרצו לפרסם אותם באתר או במדיה החברתית, בקטלוגים, ספרים או ברושורים. התאורה הנכונה, ציוד צילום מקצועי ומתקדם וכל אותם התנאים ועיצוב הצלחת אשר יעזרו להפוך את התמונה לבדיוק מה שרציתם.

הפרטים הקטנים הם אלו שעושים את ההבדל

בעולם שמצלם את האוכל שלו עוד לפני הביס הראשון אנחנו מוצפים בתמונות מזון בכל אשר נפנה. ההבדל האמיתי שבין תמונה של האחיינית עם האייפון לבין צילום מזון מקצועי הוא היכולת של הצלם המקצועי לשים לב לכל הפרטים הקטנים. מעבר לציוד הצילום המקצועי, על הצלם לשים דגש לכל הזוויות של המנה על מנת לאתר את המחמיאה ביותר, עליו ליצור את התאורה המדויקת אשר תחמיא למוצר בצורה הטובה ביותר ולעבוד במהירות כיוון שיש חומרי גלם במזון שמאבדים מצורתם לאחד זמן מה, כמו גלידה נמסה. בסטודיו של אלכס בננסון תוכלו להתייעץ לגבי הדרכים הטובות ביותר לצלם את המנות המבוקשות על מנת שתוכלו להתגאות בתמונה המיוחלת שלכם.

למעלה

השאירו כאן את הפרטים ונחזור אליכם

ּ