צרו קשר
ּ

צילום עיצוב פנים

צילום עיצוב פנים שם דגש על תיעוד והצגה של חללים מעוצבים בצורה האסתטית והמדויקת ביותר. צילומים אלו ניתנים לשימוש לקהל רחב, החל מסוכני נדל"ן שרוצים להעמיד למכירה נכס מושקע, ועד למעצבים המעוניינים להציג את עבודותיהם בצורה מקצועית. צילום עיצוב פנים חייב להתבצע בצורה מקצועית בלבד, שכן בידיים חובבניות, יראה הנכס בצורה חובבנית. אלכס בננסון, הינו צלם ותיק שמתחה בעיקר בצילום עיצוב פנים, צילום מוצרים, אופנה ואוכל. אין ספק כי הראייה הייחודית שלו תוכל להעניק לכם את האופי המתבקש לכל חדר וחדר שתרצו לצלם.

דגשים של צילום עיצוב פנים מקצועי

צילום עיצוב פנים מקצועי שם דגש על מגוון פרטים אשר יכולים להפוך את הרצף התמונות למיוחדות ואיכותיות.

  • אחד הדגשים הכי חשובים בעת צילום עיצוב פנים הוא היכולת לשלב את התאורה הקיימת עם האור הטבעי. תאורה נכונה יכולה לעשות את כל ההבדל שבין תמונה מוצלחת לאחת שהיא לא. צלם מקצועי יודע מה הזווית הנכונה לצילומים בהתאם לתנאים הקיימים בשטח, ובמידת הצורך יכול לעשות את התיקונים הנחוצים לאחר הצילום בתוכנות עריכה שונות.
  • פריים מוצלח צריך להיות מסוגל לתפוס את כל אותם הפרטים הקטנים אשר מרכיבים את המכלול העיצובי השלם. המטרה הרי בסופו של דבר היא להצליח להנציח את בעיצוב של החלל ולהציג אותם על הצד הטוב ביותר.
  • זוויות נכונות הן המפתח לתמונה מוצלחת. בצילום עיצוב פנים העדיפות היא לבחור הזוויות המצולמות מגובהו של אדם ממוצע, זאת על מנת לשחזר את החוויה של אדם הנכנס לחדר מבלי לעוות את המציאות.

תמונה שמעבירה רגש

תמונה אחת שווה אלף מילים, ולעיתים אף יותר. תמונה מוצלחת תצליח להעביר את האווירה אשר נוצרת בחדר ברגע שנכנסים אליו. כאן ככל הנראה תזדקקו לשירותיו של אלכס בננסון אשר יכול לבצע את המלאכה על הצד הטוב ביותר. בעזרת ניסיון הצילום והידע המקצועי הוא יוכל להעביר בתמונה את היופי ואיכות של כל הפרטים הקטנים אשר משתלבים יחד בצורה יוצאת מן הכלל.

למעלה

השאירו כאן את הפרטים ונחזור אליכם

ּ