צרו קשר
ּ

צילום תכשיטים

צילום תכשיטים הוא ענף בתחום הצילום המשלב בין צילום מוצרים לבין צילומי אופנה. תכשיט יכול להיות מצולם על דוגמנית או לעמוד בפני עצמו ועל כן חשוב לשקול מה הדרך הכי טובה להציג את התכשיט והיתרונות שלו. אלכס בננסון, צלם תכשיטים מנוסה, יודע לבצע מגוון סוגים של צילומי תכשיטים מכל זווית, כך שתוכלו לבחור בעצמכם את התמונה הטובה ביותר מהמגוון אשר הוא יעמיד לרשותכם.

צילום תכשיטים – האתגר האמיתי

אחת המטרות של צילום תכשיטים היא לגרום להם להראות כאיכותיים מאוד. כך, על מנת להשיג מטרה זו, הצלם עלול להיתקל במספר קשיים:

  • בעיית השתקפות. תכשיטים רבים עשויים מחומרים מבריקים. כמו גם, הם לרוב מעוגלים, שני הגורמים האלו עשויים ליצור מצב בו בתמונה יהיה ניתן לראות על התכשיט את כל המתרחש בחדר. על מנת לפתור בעיה זו על הצלם למצוא פתרונות יצירתיים כדי שלא תהיה השתקפות על הצלם או של הפלאש בתמונות.
  • בעיית חומרים. חומרים שונים מצטלמים בצורות שונות. על כן על הצלם המיומן שלכם להכיר את כל הדקויות אשר יצליחו להפוך כל תמונה לכזו המצליחה לייצג את התכשיט על כל איכויותיו בצורה הטובה ביותר.
  • תכשיטים מיוחדים. זו בפני עצמה אולי לא נראית כבעיה, אך בעת הצילום תכשיטים מיוחדים דבר זה יכול להוות אתגר לצלם. כך על מנת לתפוס את הייחודיות של התכשיט בעין המצלמה הצלם יכול לבחור הצבות שונות של בתכשיטים וצילומם מזוויות שונות, כמו תכשיטים תלויים היוצרים אפקט של תכשיט מרחף באוויר.

אמנות מדויקת

צילום תכשיטים הינו עבודה מדויקת השמה דגש על כל הפרטים הקטנים עד לרמת האמנות. רק כך, בצורה שמדגישה את הנקודות הטובות של תכשיט נוכל למשוך את תשומת הלב של קונים פוטנציאליים ולזכות בתמונה המושלמת. אלכס בננסון יעניק לכם את הצילום המבוקש באיכות הגבוהה ביותר. שימוש בציוד מקצועי הוא חלק בלתי נפרד מעבודתו כך שכל פרט ופרט יקבלו את הבמה שלהם על מנת שהקסם האמיתי יועבר בצילום.

למעלה

השאירו כאן את הפרטים ונחזור אליכם

ּ