צרו קשר
ּ

צילומי דוגמנות

צילומי דוגמנות הם כרטיס הביקור שלך לעולם האופנה והמשחק. צילומים מוצלחים בהחלט יכולים להשפיע על העובדה האם תקבלו תפקיד מסוים או לא. על כן חשוב מאוד לדעת לבחור בצלם הנכון שיעזור לכם להפיק את המירב מיום הצילומים הזה. אלכס בננסון ישמח לקחת חלק בחוויה המרגשת הזו ולעזור לכם לקחת את הצעד הראשון בקריירה צבעונית, נוצצת וזאת העתידה להעשיר את עולמכם הפנימי מעל ומעבר.

צילומי דוגמנות ברמה הגבוהה ביותר

רגע לפני שמתחילים בצילומים ישנם מספר דברים שחשוב לקחת בחשבון.

  • מיקום הצילומים – אצל צלמים שונים תוכלו לבחור בין צילומי סטודיו לצילומי חוץ. היתרון של הסטודיו הוא ביכולת שלו לספק אווירה מדויקת כשכל התנאים נמצאים תחת שליטה שלכם ושל הצלם. לעומת זאת בצילומי חוץ אתם יכולים לשלב נופים מרהיבים בתמונות שלכם.
  • סטייליסט ומאפרת – שקלו האם אתם רוצים כי גם אנשים נוספים יהיו נוכחים בזמן הצילומים. היתרון הברור הוא כמובן זה שאנשי המקצוע האלו יכולים לעזור לכם להשיג את התמונות הטובות ביותר בעזרת האיפור המדויק והבגדים שיחמיאו לכם יותר מכל.
  • בחירה של צלם – רבים מכם אולי לא התנסו עד כה בצילומי דוגמנות. כך שישנה חשיבות גבוהה לכך כי הצלם יהיה בעל ניסיון על מנת שיוכל להפיק את התמונה הטובה ביותר עבורכם. יחד עם זאת עליו להיות רגיש, מקצועי וסבלני מספיק על מנת שתוכלו להרגיש נוח בעת הצילומים ולהיות מסוגלים להשתחרר. הרי שברגע שאתם מתחילים ליהנות מהצילומים, זהו בדיוק השלב בו יגיעו התמונות הטובות ביותר, האמתיות והטבעיות שישקפו את האופי והכריזמה שלכם בצורה המוצלחת ביותר.

צילומים אדיבים לכולם

בין אם אתם מתכננים את צילומי דוגמנות לבוק דוגמנות מקצועי או למטרות אישיות, הרי שתרצו לקבל את התוצאה הטובה ואיכותית ביותר בתמורה להשקעה הכלכלית שלכם. הצילומים נועדו הרי להוציא את התמונות המייצגות אתכם על הצד הטוב ביותר כך שתוכלו לקבל את המזכרת המושלמת להמשך עבודתכם או למטרות אישיות. אלכס בננסון הינו צלם מנוסה אשר מבין כי גם לאלו מאתנו שמתחילים בעולם שמול העדשה לעיתים יכול להיות לא פשוט. על כן כל מהלך הצילומים יתבצע באווירה כיפית ונינוחה, על מנת שנוכל יחד להשיג את הטייק המושלם.

למעלה

השאירו כאן את הפרטים ונחזור אליכם

ּ