צרו קשר
ּ

צלם אופנה

צלם אופנה הוא חלק בלתי נפרד מקמפיינים שונים הקשורים בעולם האופנה. חלק מעבודתו המקצועית של הצלם מתחילה עוד לפני הצילומים. כאן, אלכס בננסון ייפגש איתכם על מנת ללמוד יותר עליכם ועל החזון שלכם. רק כך הצלם יצליח להתאים את אופי הצילומים לטעם ולצרכים שלכם. ניסיון עבודתו של אלכס מאפשר לו להתאים בצורה מדויקת את הצילומים לדרוש, כך שכל מה שנותר לעשות הוא להתחיל בצילומים עצמם.

בשביל מה צריך צלם אופנה בכלל?

זה כבר ידוע, עסקים שמקפידים על עבודה עם צלם אופנה מקצועי מצליחים להגיע לאחוזי מכירה מרשימים. על מנת למכור פריט אופנה כלשהו, בין אם זה בגד או אביזר כמו תיק או נעליים, קהל הקונים מעדיף לראות את אותם הפריטים על בן אדם. כך יוכלו לבחון את הפריט תוך כדי שימוש, את הדרכים בהן הוא יושב על הגוף ואיך הוא יראה בשימוש. על מנת להצליח להעביר את כל הדברים האלו בצילום, צלם אופנה יכול לבצע את הצילומים במיקומים שונים.

  • צילומי חוץ – אם אתם רוצים להכניס אווירה מיוחדת לצילומים שלכם, צילומי חוץ יכולים לשמש כפתרון מושלם עבורכם. בטבע, או על רקע אורבני, ניתן לבחור את הלוקיישן על פי הפריטים שרוצים לקדם.
  • צילומי סטודיו – צילומים בסטודיו מאפשרים שליטה על כל האלמנטים, כך שלא נשאר מרווח לטעויות. כל הגורמים נמצאים תחת שליטתו של הצלם, התאורה, המיזוג , ושינויים שניתן לעשות בו במקום בעת הצורך.

משחקים של אור

חלק מהקסם שיכול להכניס צלם מקצועי לצילומים שלכם זו היכולת שלו להציג את הדברים בצורה ובתאורה שיבחר. כך שילוב של אור טבעי ומלאכותי יכולים ליצור אפקט מושלם של תאורה בכל תמונה ותמונה. אלכס בננסון מעמיד לשירותכם את כישוריו בתור צלם מנוסה וישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ולייעץ בעת הצורך בנוגע לסוג הצילומים והתפאורה המומלצים על ידו.

למעלה

השאירו כאן את הפרטים ונחזור אליכם

ּ